TAK A MÁM BLOG....

Ahoj, jmenuju se Lu a můj život naplňuje sport a psaní. To, že můj život naplňuje sport ví skoro každý. To, že pracuju jako redaktorka už tolik lidí neví. 

Mít blog jsem se dlouho bránila, hodně lidí mi to říkalo, proč nepíšu, když mě psaní živí. A tím si vlastně sami odpovídali :) Psaní je moje práce a někdo mi za ní platí a tak jsem neviděla jediný důvod proč trávit čas psaním ve svém volném čase. Jenže čas plyne a já zjišťuji, že hodně lidí baví číst co dělám (teda aspoň si to jakoby myslím :D), co si myslím a mě zase baví možnost všemi svými zkušenostmi, pády, úspěchy, objevy a vším ostatním inspirovat lidi okolo.

U blogu je fajn oproti časopisu jedna věc (nebo alespoň to, jak já vnímám svůj blog) můžu si psát naprosto co chci (v časopise mám vážně zájem na tom, aby to někoho zajímalo), můžu mít klidně blbou formu. Můžu psát s frekvencí jakou chci. Hm, to zní jako parádní reklama pro můj blog: pojďte to číst, možná sem nic nebudu psát, občas to bude napsaný blbě a je mi jedno jeslti vás to bude zajímat (hahaha). Možná mi chybělo dělat si něco jen tak pro sebe.

A tak tedy pro všechny, kdo jste na mém Instagramu hlasovali pro to, abych měla blog: tady je!

bolg.jpg
Lu Gregorova