Jaký by to bylo, kdyby....

...všechny moje rána mohly vypadat tak jak si to představuju?

Taky máte svoje já a svoje ideální já? Kdy perfektním okamžikem je, že se protnou? Tohle já mám s rány. Mám totiž naprosto perfektní představu o tom, jak by měly vypadat a ta představa není ani natolik nereálná...jen ji prostě málokdy realizuji. A nemám žádné alibi proč ne. Tedy kromě toho, že jsem chaot a nemám moc disciplíny.

V mém ideálním světě se probouzím do krásně organizovaného rána, které běží jako po másle, věnuji se sobě, klidu, studiu, popíjím kávu, na prvních slunečních paprscích nebo v ranní trávě se protahuji, přidám dechová cvičení, aktivuji tělo. Pak si připravuji agendu na celý den a svěží s perfektní energií vyrážím kralovat světu. Stylově oblečená, upravená s krásně pripravenými krabičkami.

beyonce.gif

 

V realitě vstanu, popíjím kávu a najednou (nehledě na to, zda jsem vstala 30 minut, 60 minut nebo 90 minut před) mám někde za přibližně 10 minut být. Oblékám si cokoliv co objevím (sakra, nechtěla jsem fakt pracovat na tom mít nějaký styl?), ideálně je to totálně zmuchlané, nebo se to k sobě ani moc nehodí, v lepším případě (když je vypráno) to jsou legíny a triko, které nic nezkazí. O snaze si vytvořit nějaký jiný učes než culík se nebudu rozepisovat (co bych teď aktuálně dala i za ten culík). Do tašky házím co mi přijde pod ruku (pak taky celý den chodím s miliónem věcí, které "bych možná mohla potřebovat", ale rozhodně je nepotřebuju a ty které potřebuju rozhodně nemám. O krabičkách s jídlem si můžu nechat zdát a o krásně připravené agendě taky.

doing.gif

 

Pak jsou rána, kdy se to protne. Jako dnes. Vstanu, protáhnu se, popovídám si s kamarádkou (jsem pyšná, že plním hned po ránu svoje předsevzetí víc lidem telefonovat), popíjím kávu, dám prát prádlo, připravím si agendu na týden, tréninky na soukromky. Udělám si perfektní snídani, sním si ji na zahradě (jop, i tech 15 minut za to sezení v trávě stojí. ) Vlasy ani obličej si sice neupravím, protože mám jenom jednu ruku a oblečení mám všechno ve ztraceném kufru, takže tahle starost taky odpadá. Ale vyrážím do toho dne nějak líp. I když sakra. Za 15 minut už mám někde být a já tady vybírám GIFs pro tenhle článek :D :D

MOJE RANNÍ ESSENTIALS PRO IDEÁLNÍ RÁNO!

Golden milk od Nemléka, vitamíny a superfoods, sojový jogurt s paleo musli, ovocem a ořechovým máslem (jo a když si na ty názvy kliknete, jednoduše zjistíte odkud ty věci jsou, easy) a moje oblíbená radost US edice Women Health.

 

 

IMG_20180508_092943-01.jpeg
Lu Gregorova