SLEDUJ CO JÍM 3.

Já vím, já vím. Minulý týden tady nějak chybí a možná mně Barča ukamenuje. Ale řeknu vám, že občas život rozhodne, že ty věci budou trochu jinak a já (tak jako mnoho z vás/nás) jen prostě hasila to co hoří. A posledních 10 dní bylo asi za dlouhou dobu nejhorších.

Ono totiž, abych toho neměla málo dělám několik prací a neumím říkat ne. Tedy teď se to učím, protože vážně chci být fresh a užívat si věci, které mne baví a které dělám.

AVOKÁDOVÝ TÝDEN

To, že Baru vybrala avokádo mne moc potěšilo, protože ho prostě miluju, třeba na Donut Shop maji dokonce donut s avokádem a je boží! (nebojte, nejím donuts zas tak moc, ale Atoto mě překvapilo dárkem, o který jsem se samozřejmě podělila s našimi trenéry).

donut.jpg

Mimo tady ty donutové orgie, mě baví nejvíc avokádo zařazovat s vajíčky, což je podle mne nepremožitelná kombinace. Týden jsem začala hezky pěkně v Olomouci ve svém oblíbeném Berry Blue Café (pořád nejsem schopna pochopit ten poměr cena:výkon) a to hezky chlebem s avokádem a vajíčky. 

avo.jpg

Jak tak týden běžel, tak šel z kopce, v úterý hašení redakčních povinností a zjištění, že za dva týdny mám s celým roadtrips týmem být ve Finsku. Středa už byla hodně na pokraji: stres z prvního natáčení, hašení věcí co měly být a nejsou, tréninky, soukromky v gymu.

A pak sobotní odjezd do Berlína na první natáčení. Které bylo skvělé a my jsme tam nakonec i docela dost a dobře jedli :)

 

jídlo.jpg

Jenže co mi tahle challenge zatím přináší je to, že sleduji jak špatně na tom s dodržování jídelníčku jsem. Že nejsem schopná jídlo zařadit jako prioritu. Hodně jsem doufala, že to pomůže, ale asi je těžké naučit se novým kouskům.

Co jsem se, ale rozhodla, že až tohle letní šílenství skončí, vezmu si volno a udělám si takový reset. Operace mi taky pomohla v životě zvolnit a věřím, že když si vezmu volno a zaměřím se na jídlo, že si ty zvyky lépe udržím.

SUROVINA TÝDNE

Baru zvolila avokádo, které myslela, že najde všude, já na to půjdu od lesa. Zvolím surovinu, kterou mám pocit, že bych mohla jíst non-stop a připojím k ní ještě jednu challenge: budu s ní na konci týdne chtít, alespoň jeden recept a taky jeden recept v pátek pro Báru uvařím a bude tooooooooo: KAROTKA nebo taky MRKEV!!!!!!!

 

BOW.jpg
Lu Gregorova