SLEDUJ CO JÍM VOL.4

To už uplynul skoro týden po tom závěrečném týdnu? Sakra, bude se se mnou Barča vůbec ještě bavit? :))))

Znáte to, že máte vážně dobré úmysly, ale pak najednou čas hraje totálně proti vám a najednou už 4 dny víte, že byste měli napsat článek a ono ne a ne se to splnit. Ale pojďme konečně na to. Sedím v Mnichově na letišti a vypadá to, že ani letadlům se v tomhle horku nechce lítat, tak je naštěstí díky všudy přítomným zásuvkám a wi-fi, prostor plnit resty. S tím psaním příspěvků je to možná u mně jako s tím jídlem :) ale pojďme se na to podívat, k čemu ta výzva byla a k čemu nebyla.....

1. TAKHLE NĚJAK SE MI TO LÍBÍ

Já nevím jak vy, ale já mám nějakou ideální představu o tom, jak bych chtěla věci dělat, jak bych chtěla žít svůj život, starat se o sebe a jíst. Těch oblastí je na jednu holku docela dost. Moc mi nejde time-management, moc mi nejde chodit včas, moc mi nejde dělat věci včas, moc mi nejde hledat si čas na sebe jindy než o víkendech (a i ty víkendy jsou pro mne výhra, která ne vždy existovala). No a ja jste si mohli všimnout moc mi nejde jíst.....i když přesně vím, jak by se mi to líbilo.

mechasingformydreamslike-picture.gif

 

2. VE DVOU SE TO LÉPE TÁHNE...

...a tak jsme si sedly s Barčou a řekly si, že si na sebe upečeme nějakou výzvu a budeme se trochu podporovat v tom jak lépe a pravidelně jíst při našich rozlítaných životech. Řekly jsme si jak se budeme hecovat a volit si navzájem suroviny. Už když jsme to vymýšlely, tak jsme měly itsíc nápadů. To je tak, když se sejdou dvě energické holky, které by nejraději dělaly 1000 věcí najednou. Myslím, že jsme měly skvělý nápad, ale....

Share food.gif

 

3. ŽIVOT V POHYBU

Velmi záhy jsme přišly na to, že jsme obě dvě neustále v pohybu a že na svůj týden, bychom potřebovaly dva týdny běžného člověka a tak naše ambice sdílet si recepty a aobčas si něco uvařit vzaly dost rychle za své, Bára měla zrovna velmi náročné období v práci, které znamenalo být v podstatě pořád na cestách a mne čekalo to samé, spojené se stresem z prvních natáčení, kdy jsem stresem skoro nemohla nic sníst. I přesto si myslím, že jsme se dost snažily a právě fakt, že je v tom i ta druhá nás nenechaly úplně vypnout.

4. SLEDUJ JAK MOC NEJÍM :)

By mohla být v podstatě moje challenge. V čem mi tahle výzva hodně pomohla byl jeden důležitý fakt: zjistila jsem, že můžu jíst mnohem víc. Že si musím na jídlo dělat čas a normálně si ho zařadit do kalendáře, stejně jako pracovní schůzku nebo trénink. A chtěla bych moc poděkovat Atoto, kteří se mi snaží s tímhle trablem pomoct a jídlo mi vozit kam potřebuju :)

Pho.jpg

 

Pak jsem taky zjistila ještě jednu věc: mám ve svém životě, jako člověk na volné noze, tolik deadlines a povinností, že mě vlastně nebaví nic takového ještě dobrovolně vytvářet v rámci mých volnočasových aktivit. Zjistila jsem, že mne vlastně nevyhovuje ta povinnost/pocit povinnosti na instagram něco sdílet. Obzvlášť proto, že velmi často večeře vnímám jako posvátný čas s mými blízkými a vytahování telefonu mi přijde jako narušení okamžiku. 

Taky jsem zjistila (buďme k sobě upřímní), že jsem možná relativně dobrý teoretik, ale ne zas tak skvělý praktik a proto vím, že vás svým jídlem budu oblažovat jen příležitostně. 

Moc se mi líbí, že Báru to inspirovalo k tomu, že dál bude držet shrnování svého týdne na blogu a na to já se těším, takže pokud vás zajímá život jedné aktivní holky, tak sledujte Holky ve Formě!

Avo.jpg
20180715_102604.jpg
Palačinyk.jpg
Lu Gregorova