OHLÉDNUTÍ: ROADTRIPS 1.DÍL

Když jsem rekapitulovala rok 2018 psala jsem, že to jen tak nenechám a všechny ty projekty vám krásně připomenu. Právě sedím doma a chystám se na schůzku, kde se budou hodnotit naše uplynulé ROADTRIPS.

White Grid Photo Holiday Card.jpg

Pro mně byl rok 2018 jízda. Projekt nabral trošku větší rozměr a já jsem na sebe vzala rovnou několik rolí: hlavní postavy, producentky, scénáristky, organizátorky, plánovačky, svačinářky, navigátorky, redaktorky a vše ostatní. Ale neskutečně mne to bavilo. Oproti minulému roku jsme se hodně posunuli a to ve všech aspektech: organizace, spolupráce, vytváření obsahu a já věřím, že se nám/mi podařilo vytvořit pro všechny účinkující a partnery dobré prostředí a také že jsme pro vás vytvořili skvělý obsah. Já jsme zase ráda, že můj tým a všichni účinkující můžou za to, že tak skvělé věci vznikly.

Vedle každého videa máme i mnoho skvělého materiálu: články, behind the scenes pro Aktin, tipy a mě přijde škoda, abychom si to všechno takhle pěkně na jednom míst neshrnuli. Takže jste ready na to si každé úterý projít tuhle parádičku? Dnešní den tedy vyhlašuji úterkem o tom, jak jsme vybíhali s Kubou Bínou a Ondrou Fejfarem Ještěd (kdo v tom názvu cítí paralelu s Přáteli, cítí ji dobře).

LW_180724_Red_Bull_Lu&Roadtrips_Jacob_Bina_Jested_CZ_HQ_0037.jpg

Jako první si pusťte video, kde vlastně uvidíte jak jsem skoro umřela. Vtipná perlička je, že ačkoliv je tenhle díl jako první, tak se vůbec jako první nenatáčel.

https://www.redbull.com/cz-cs/videos/fit-trenink-beh-ultrarunning-serie-lu-roadtrips-video

O tom jaké to doopravdy celé bylo si můžete přečíst v super článku, který vyšel na Aktin. Kde se po každém dílu objevil, takový speciální “behind the scenes” pro všechny nadšence co mají rádi nějaké ty perličky :)

https://aktin.cz/extremni-behy-cinky-a-cestovani-red-bull-roadtrips-s-lu-gregorovou-startuji-vybehem-na-jested

No a pak je tady pěkně celá série toho co se v dílu odehrálo, takže si můžete přečíst třeba o tom, jaké nejextrémnější běhy má za sebou Kuba Bína, dát si ty nejlepší tipy na rozcvičku od Ondry, mrknout se jak si zabalit batůžek na běh a na závěr si zkontrolovat jak ten náš díl vypadal v číslech ;)

LW_180724_Red_Bull_Lu&Roadtrips_Jacob_Bina_Jested_CZ_HQ_0056.jpg
Lu Gregorova