OHLÉDNUTÍ: ROADTRIPS 2.DÍL

A je tady druhé ohlédnutí za ROADTRIPS, vtipné je, že tenhle druhý díl je vlastně ten, který jsme točili první a byl to úplně nejlepší start další sezóny. V sobotu ráno jsme se všichni sešli u mně doma. Posnídali (nakrmit Ondreje a Joja není jen tak) a vydali se směrem Berlín (je potřeba říct, že Jojo je největší srdcař na světě a vstával asi ve 3 ráno, aby dojel do Prahy a vyrazil s námi na trip a vy si na něj klikněte pro rozhovor a to, abyste se dozvěděli víc). Celá idea tohohle dílu vznikla vlastně trochu z nouze. Úplně původně, když jsme totiž plánovali roadtrips, tak jsem rozhodně nepočítala s tím, že bych nezávodila a byla nějak omezená a chtěla jsem pro vás natočit Berlin Throwdown a to jak to vypadá, když se vyrazí závodit. Všechny ty zákulisní věci: kdo je nervózní, kdo si co zabalí, kdo se cpe čokoládou a tak. Jenže člověk míní a život mění. Propadla jsem díky tomu trošku depčičce a vlastně chtěla celé Roadtrips pro 2018 zabalit. Říkala jsem si, že bez vrcholné formy prostě nepojedu nic točit. Ale Red Bull tým a právě Ondra s Jojem mne hodně podrželi. Proč prostě nejet do Berlína a nepojmout to jinak? A tak jsme prostě vyrazili. Užít si spolu víkend, podívat se do města kde jsem několik let žila a skamarádit se s lidmi z Berlin Strength, který je pro mne dlouhodobě totální modla. (mrkněte tady na nejzajímavější gymy)

Lukáš Wagneter / Red Bull Media House

Lukáš Wagneter / Red Bull Media House

Asi vám ani nemusím říkat, že od začátku do konce to byla absolutní zábava. Nebudu se tajit tím, že kluky vážně bezmezně miluju a jsem vděčná za to, že jsme přátelé. Jsem taky vděčná za to, že ta chemie funguje ze všech stran a taky si Jojo s Ondrejem už v minulém roce omotali okolo prstu i můj tým a vlastně občas to vypadalo, že tam v závěru ani nepotřebují mne :) cesta do Berlína byla prošpikována natáčením cvičení na odpočívadle, kde vznikly tyhle skvělé tipy na to jak si zacvičit na cestách!

Lukáš Wagneter / Red Bull Media House

Lukáš Wagneter / Red Bull Media House

V Berlíně jsme se rovnou ubytovali v super bytě a vyrazili objevovat město, čas v téhle partě vždycky strašně rychle utíká a my v podstatě nevěděli co dřív. Ale zvládlo se natáčet, objevovat, jíst, jezdit na kolech, dělat nové kamarády a vše ostatní. Dobré postřehy z backstage najdeš na Aktin. (stačí na to kliknout a jsi tam)

Lukáš Wagneter / Red Bull Media House

Lukáš Wagneter / Red Bull Media House

Nejzábavnější kromě toho, kdy jsem se snažila dělat průvodkyni, byl palačinkový battle, který jsme všichni vzali fakt velmi vážně a Lukyn s Marťasem ještě vážnějí vzali svoje porotcování.

A vy si tohle celé nejlépe užijete ve videu, to je jasný!

https://www.redbull.com/cz-cs/videos/fit-trenink-lu-roadtrips-epizoda-2-berlin

Lu Gregorova