Watch her train.

 
Coach 3.jpg
 

STRONG IS NEW SEXY!

Že se bojíte, že to nezvládnete? Každý individuální trénink je ušitý na míru vašich potřeb. Poradím vám jak se dostat zpátky do formy po letech nic nedělání i vám dokážu pomoct zaměřit se na nabrání síly, zlepšení kondičky.

Že už kondičku a sílu máte? Pomůžu vám být lepší závodník, odhalit vaše limitery a zlepšit techniku. Za léta závodění a trénování jsem nasbírala dost tipů, kterými ráda zásobím vás a pomůžu vám tak stát se neporazitelní!

 
 
Lu a Mára

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKOVÝ PLÁN

Tréninky pro vás připravuji já a Marek Vácha. Jsme zvědaví, jsme tým a nikdy neustáváme ve studiu. Já jsem studovala především v zahraničí, svoje trenérské vzdělání mám skrze OPEX a zahraniční stáže. Mára je studentem FTVS a skvělým atletem, kterému předávám své znalosti. Základ pro nás je, abyste se cítili dobře a pohyb pro vás byl funkční. Chceme, abyste z pohybu měli radost a po každém tréninku se cítit líp než před ním. Udělejte něco pro sebe! Napište nám a pojďte s námi pracovat na na porozumění vašemu tělu, práci s vlastní vahou i těžkými váhami. Jste ready? 

 
Coach 2.jpg

VZPÍRÁNÍ, KONZULTACE TECHNIKY

Chcete se naučit pracovat s osou? Tak to už klikejte na tlačítko pod textem. Vzpírání je moje vášeň, intenzivně se věnuji tomu být lepší vzpěračská trenérka. Strávila jsem několik měsíců v Kalifornii jako asistent trenér Boba Takana, měla možnost se setkat s dalšími zajímavými jmény. V Čechách spolupracuji především s Tomášem Kejíkem a některými vzpěrači. A vedle toho aktivně závodím a rozvíjím sebe jako vzpěračku. 

Myslím, že vzpírání i skvělý doplňkový sport pro atlety, americké fotbalisty, běžce, boxery a další sportovce.

 
Coach 3.jpg

SKUPINOVÉ HODINY

Že jste vždycky chtěli někam patřit? Začít s CrossFitem? Nebo začít vzpírat? Není nic jednoduššího než přijít k nám do Crossfit HomeTown.

Potkáte mne na vedených hodinách, hodinách vzpírání anebo mne tam prostě potkáte. Moje základna. Moje doma. Můj HomeTown.