Watch her ...

 
Media work 2.jpg
lu-gregorová-během-natáčení-epizody-lu-&-roadtrips-v-l.a. (1).jpg
friends roadtrip_pink-page-001.jpg
Roadtrips zima.jpg

LU & ROADTRIPS

Roadtrips jsou srdcovka. Natáčíme je společně s Redbull CZ, s podporou Reebok. Díky tomu jsme pro vás mohli v minulém roce natočit několik dílů, které přibližují českou a slovenskou CrossFitovou scénu. Objevují se v nich lidi, které mám moc ráda a kteří jsou ať už top atleti a atletky anebo top trenéři a trenérky. Byla pro mě radost za nimi vyrazit a společně cvičit, cestovat, sdílet tipy na to co máme rádi. My jsme si všechny ty cesty vážně užili a ten výsledek je tak skvělý především díky Martinovi Kaňůrkovi, který je pán kamery a Lukynovi Wagneterovi, který to celé fotí. Vydejte se na stránky, koukněte se na díly a těšte se s námi na ty další. V červnu totiž znovu začínáme a tenhle rok toho pro vás přineseme ještě víc!

LU_CVICI-page-001.jpg
flowers& plants.jpg
KONSPEC_098 (1)-page-001.jpg

MAGAZÍN KONDICE

S Magazínem Kondice jsem začala spolupracovat už pěkných pár let nazpět. Nejdřív jsem konzultovala pár článků, pak jich pár napsala a teď už píšu svoje, starám se o sportovní témata a vlastně mi k tomu přibyla ještě produkce. Přišla jsem k tomu doslova jako slepá k houslím, jak k té pozici redaktorky, tak produkci, ale řekla bych, že jsem se našla. Taky mám dost velké štěstí na šéfredaktorku Lucku Frydeckou, která ve mě nějaký talent viděla dřív než já samotná. Dokážete si představit tu odvahu, že mladé holce jen tak svěříte focení celé fashion a titulek? Lucka to udělala a myslím, že to dopadlo ke spokojenosti všech. 

Společně s redakčním týmem a fotografy Lukášem Wagneterem a Philipem Swindalem tak fotíme reportáže, návody na cvičení, módu nebo třeba i titulky. Takže si "mě" každý měsíc můžete koupit trafice a najít ty top tipy na cvičení, módu nebo třeba i na to koho sledovat, jaké věci mám právě ráda a tak. Vedle Kondice můžete občas mé články najít taky ve Story, Glancu a dalších.

ČASOPISY, ČLÁNKY, ROZHOVORY

Kromě věcí, které sama vytvářím bývám i na té druhé straně a vážím si toho, když mám možnost mluvit o tom co mě baví, jaká je moje cesta a inspirovat ostatní. A tak si můžete přečíst různé rozhovory v časopisech, na blozích, webových magazínech a různých. (jo, prosím vás, když si na to kliknete, tak se na ty rozhovory dostanete ;) )

Tipy na to jak správně cvičit se ode mne pravidelně objevují v Powerful, kde píšu specificky o "strong girls", objevit jste mě také mohli v časopise Fitness, Reflexu nebo třeba Marianne.

Media Work.jpg
MEdia work fittest.jpg
Kamfit.JPG

VIDEA, ROZHOVORY, REKLAMY

No, a vedle časáků taky vznikají videa. Od těch pro televize jako je třeba PrimaCool, přes Drive na Óčku po skvělé setkání a spolupráce jako s Kamfit a Amy v Los Angeles, Michalem Šoporem na Santa Monica Beach nebo třeba tenhle skvělý podcast pro Pavla Houdka (tam se mimochodem dozvíte vážně dost o crossfitu, vzpírání, coachování a tréninku jako takovém). Myslím, že se v každém videu dozvíte možná trochu něco jiného a každé to setkání bylo super. Třeba díky klukům moje poslední návštěva v L.A byla naprosto jedinečná, že jsem i chvíli přemýšlela, že bych fakt na chvíli zůstala.

Co mě taky bavilo byla reklama pro obchod Fittest, myslím, že to byl a pořád je jediný počin, který se blíží všem těm super americkým crossfitovým videím.